KARRIKE GAMING ESHARK ESL-GC1 MICHODAI

SKU: 616320539016

389.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KARRIKE GAMING ESHARK MICHODAI
* Përmasat (cm): 73cm x 68cm x (131-140,5) cm
* Materiali mbulues: Eko lëkure
* Ngjyra e mbulimit: E zezë / e gjelbër / e bardhë
* Lloji i bazës: Baza metalike
* Ngarkesa: 150 Kg maksimumi
* Lartësia e shpinës: 86 cm
* Madhësia e sediljes: 56cm x 55cm
* Lartësia e sediljes: 131 – 140,5cm
* Specifikë e veqantë: Elegante dhe e fuqishme në të njëjtën kohë, të qëndrueshme dhe precize, vendoseni sipas dëshirës suaj, mekanizmi me shumë anim, rrotat rrotulluese
* Ngjyra: e zezë