KARRIKE GAMING WHITE SHARK NITRO

SKU: 616320538064

259.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KARRIKE GAMING WHITE SHARK INTRO
* Përmasat (cm): 67 x 63 x 126 – 136
* Materiali mbulues: PVC + pëlhurë
* Materiali i kornizës: Metal
* Lloji i bazës: baza metalike 350 mm
* Ngarkesa: 150 kg
* Lartësia e shpinës: 83 cm
* Gjerësia e shpinës: 67 cm
* Madhësia e sediljes: 55cm
* Lartësia e sediljes: 46-56cm
* Madhësia dhe materiali i rrotës: 60 mm PU
* Bllokohet pjerrësia
* Ngjyra e kornizës: E zezë
* Ngjyra e mbulimit: E zezë dhe e bardhë