KUFJE GAMING ESHARK ESL-HS4 TAIKO

SKU: 616320539801

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING ESHARK TAIKO
* Butoni i heshtjes
* Kontrolli i volumit: Analog + dixhital (adaptor USB)
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42dB +/- 3dB
* Impedanca e mikrofonit: 2.2 kOhma
* Ndjeshmëria: 110dB +/- 3dB (@ 1 kHz)
* Rezistenca: 64 Ohm-a +/- 15 Ohm-a
* Diapazoni i frekuencës: 20Hz – 20kHz
* Madhësia e altoparlantit: 53 mm
* Lidhja: USB 2.0
* Pesha:268 g
* Gjatësia e kabllit: 1m (kufje) + 1.5m (adapter USB)
* Specifikë e veqantë: Zhyteni veten plotësisht në lojë falë cilësisë së jashtëzakonshme të zërit të kombinuar me komoditetin dhe elegancën e pashembullt. Për të mundësuar Virtual 7.1. Tingulli rrethues, përdorni adapterin shtesë USB me kontrolle dixhitale në të.
Si stereo ashtu edhe Virtual 7.1. modalitetet e zërit përreth janë në përputhje me konsolën PS4. Meqenëse mikrofoni është gjithëdrejtues, ju mund ta rregulloni atë në mënyrën që preferoni pa shtrembërimin e zërit tuaj, nëse nuk është në përdorim, mund ta shkëputeni lehtësisht nga kufjet.
* Materiali: Metal / Plastikë
* Ngjyra: e zezë, argjend