KUFJE GAMING GH1946 JAGUAR-7.1

SKU: 616320538927

36.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING GH1946 JAGUAR-7.1
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB ± 3dB
* Ndjeshmëria: 104 dB ± 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6mm x 5mm
* Gjatësia e kabllit: 2,2 m
* Ndriçimi: e bardhë
* Lidhja: USB 2.0
*Specifikë e veqantë: Altoparlantë me precizion të lartë 50 mm për mikrofon të shkëlqyeshëm 7.1 virtual dhe ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, shiriti i stilit të pezullimit automatikisht përputhet me kokën e përdoruesit dhe është projektuar për rehati gjatë periudhave të gjata të përdorimit, drita e bardhë LED e bënë përvojën tuaj të lojërave më argëtuese, mund të përdoret në tastierën PS4 por në atë rast, duhet të futet direkt në ndërfaqen USB PS4.
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.