KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

KUFJE GAMING REDRAGON H350RGB-1 BLACK

SKU: 6950376781031

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING REDRAGON H350RGB-1
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 + -4dB (0dB = 1V / PA)
* Ndjeshmëria: 96 dB
* Rezistenca: 24 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 2.2k Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Ndriçimi: RGB
* Lidhja: 3.5 mm Aux për audio dhe mikrofon + USB për të furnizuar dritën e pasme
* Specifikë e veqantë: Kontrolli i audios dhe dritës në linjë
* Ngjyra: e zezë,
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.