KUFJE GAMING WHITE SHARK HEADSET GH2041 WILDCAT

SKU: 736373265424

39.99

6 in stock

6 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK WILDCAT
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38dB +/- 3dB
* Ndjeshmëria: 107dB +/- 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: < 2.2 kOhm-a * Kontrolli i volumit: Në kufje * Madhësia e altoparlantit: 50 mm * Gjatësia e kabllit: 2,2 m * Ndriçimi: LED * Lidhja: 2×3,5 mm + USB 2.0 (fuqi ndriçimi) + adapter (2×3,5 mm> 1×3,5 mm – 4 pin)
* Specifikë e veqantë: Specifikë e veqantë: Altoparlantë me saktësi të lartë 50 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, kontrolle të vendosura në mënyrë të përshtatshme për rregullimin e vëllimit, drita e kuqe LED e bënë ndjenjën më të mirë dhe më të fortë të lojrave
* Ngjyra: e zezë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.