KUFJE HAMA 184023 BLUETOOTH WHITE

SKU: 4047443417510

0.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE HA,A 184060 BLUETOOTH
* Diapazoni i frekuencës të kufjeve: 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës të mikrofonit: 100 Hz – 10 kHz
* Rezistenca e kufjeve: 32 Ω
* Rezistenca e mikrofonit: 2.2 kΩ
* Ndjeshmëria e kufjeve: 100 dB
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB
* Versioni Bluetooth: 4.2 + EDR
* Distanca e transmetimit: 10 m
* WBCV: ≥ 75mV
* Kohëzgjatja e baterisë: 12 orë
* Koha e gatishmëris: 240 orë
* Koha e mbushjes: 3 orë
* Pozicioni i mikrofonit: mikrofon i integruar
* Pesha: 170 gr
* Lidhja: bluetooth
* Specifikë e veqantë: Falë mikrofonit të integruar, mund të kaloni lehtësisht midis luajtjes së muzikës dhe përgjigjjes së thirrjeve. Ju kurrë nuk do të humbni një telefonatë ndërsa dëgjoni muzikë.
Përforcimi shtesë i basit, mund të ndizet dhe fiket me një buton të vogël në vesh. Përshtatja e shkëlqyeshme zvogëlon zhurmën e padëshiruar nga jashtë, kështu që ju të mund të shijoni muzikën tuaj pa shqetësime. Kufjet kanë një shirit të rregullueshëm individualisht që përshtatet me formën e kokës tuaj
* Ngjyra: e bardhë