KABEL USB TYPE-C HAMA 00178395 3.1A 1m

SKU: 4047443349446

7.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL USB TYPE-C HAMA
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 5000 MBit / s
* Transmetimi i energjisë elektrike: 3 A
* Lidhja: USB-A Plug, USB-C-plug
* Standardi USB: USB 3.1 Gen 1
* Tensioni maksimal: 20 V
* Transferimi i të dhënave me super shpejtësi deri në 5 Gbit / s
* Lidhje e përshtatshme dhe e shpejtë falë lidhësit USB-C që mund të përdoret në të dy anët
* Përçuesit e brendshëm të optimizuar posaçërisht janë të përshtatshëm për karikimin e telefonave inteligjentë dhe tabletëve
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Përdorimi: Telefon celular / smartphone
* Ngjyra: e zezë