KUFJE JBL TUNE130NC TWS BLACK

SKU: 6925281991455

79.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE130NC TWS BLACK
* Frekuenca: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 103 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 10 mm
* Mikrofon: i integruar
* Specifië e veqantë: Rezistent ndaj ujit dhe djersës IPX4,
Tingull i pastër bas, anulimi aktiv i zhurmës me Smart Ambient, 4 mikrofona për thirrje të përsosura zanore.
* Bateria: Li-Po 70 mAh
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 orë ( BT), 8 orë ( BT+ANC)
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Frekuenca Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 0- 12 dBm
* Ndërfaqja e karikimit: USB Type-C
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: e zezë