KUFJE SAMSUNG EARPHONES EO-EG920BBEGWW BLACK

SKU: 8806086935463

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG EARPHONE
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 98,5 dB/mW (at 1 KHz)
* Gjatësia e kabllos: 120 cm
* Mikrofon: i integruar
*Specifikë e veqantë: Specifikë e veqantë: Dëgjoni tingull të thellë, të ekuilibruar, me definicion të lartë, gëzoni një pamje dhe ndjenjë të shkëlqyeshme falë modelit të hijshëm
* Lidhja: 3.5 mm
* Kompatibil: iOS, android, laptop, PC
* Ngjyra: e zezë