SPIKER JBL PARTYBOX 710 BLACK Original price was: €999.00.Current price is: €849.00.
Back to products
SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY WATCH 6 40mm SM-R930NZEAEUC ROSE GOLD Original price was: €299.00.Current price is: €209.00.

KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS 2 PRO SM-R510NLVAEUC VIOLET

SKU: 8806094613780

Original price was: €199.00.Current price is: €149.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 24 muaj
* Lloji: KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS 2 PRO SM-R510NLVAEUC VIOLET
* Tingull Hi-Fi 24 bit për përvojë dëgjimi cilësore
* ANC me 3 mikrofona me SNR të lartë eliminojnë më shumë zhurmën e jashtme
* Dizajn ergonomik për rehati gjatë gjithë ditës
* Audio 360 ju rrethon sikur je aty
* Rezistenca ndaj ujit IPX7
* Galaxy Buds2 Pro do të shfaqen automatikisht në pajisjet e tua Samsung Galaxy dhe janë gati për t’u lidhur me një trokitje. Kaq e thjeshtë.
* Auto Switch në Samsung Galaxy Buds2 Pro zbulon në mënyrë inteligjente aktivitetin e pajisjes dhe zhvendos pa probleme lidhjen e tij në telefonin, tabletin ose orën tënde Samsung Galaxy. Kalimi te përgjigjja e telefonatave funksionon edhe kur je lidhur me një Samsung TV. Pasi Galaxy Buds2 Pro lidhen me Samsung TV nëpërmjet Bluetooth, nuk është e nevojshme të heqësh kufjet për t’iu përgjigjur telefonit. Telefonatat hyrëse mund të marrin përgjigje thjeshtë duke trokitur dy herë Galaxy Buds2 Pro.
* Senzorët: Accelerometer, Gyro, Proximity, Hall,Touch, Voice Pickup Unit (VPU)
* Mbaj në monitorim kufjet e tua: A shqetësohesh se mund të humbësh Galaxy Buds2 Pro e tua? Mos u shqetëso. Me SmartThings Find mund të gjurmosh Galaxy Buds2 Pro e tua të lakmuara me veçorinë e zbulimit të vendndodhjes. Nëse largohesh nga Galaxy Buds2 Pro, alarmi i integruar është gati të të lajmërojë dhe telefoni yt do të të dërgojë një njoftim që të mos i harrosh ato pa qëllim.
* Kohëzgjatja baterisë: 5 orë (ANC e aktivizuar), 8 orë (ANC e çaktivizuar)
* Bluetooth 5.3
* Kompotabil: Android 8.0+
* Ngjyra: Violet