KUFJE WIRELESS XIAOMI EARBUDS 2 TWSEJ02LM WHITE

SKU: 6934177700897

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE WIRELESS XIAOMI EARBUDS 2 TWSEJ02LM WHITE
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmëria: 90 dB
* Bateria: 40 mAh
* Koha e mbushjes: 1.5 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 4 orë
* Specifikë e veqantë: Lehtësia dhe komoditeti duke e përfunduar thirrjen, duke ndalur muzikën, kontrollimi muzikës me anë të ndërfaqes prekëse
* Bluetooth: 5.0
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e bardhë