REPEATER WIRELESS XIAOMI MI REPEATER 2 R02 WHITE

SKU: 6954176832214

12.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: REPEATER WIFI XIAOMI 2 ROW
* Shpejtësia maksimale e transmetimit wireless: 300 Mb / s
* Frekuenca e funksionimit: 2.4 GHz
* Standardet e rrjetit wireless: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
* Lloji i antenës: i integruar
* Specifikë e veqantë:Instalim i shpejtë dhe i lehtë, dizajn i butë dhe diskret, tejzanor i kombinuar, garanci e testit të cilësisë së qëndrueshmërisë dhe sigurisë, 2 antena PCB me performancë të lartë, mbështetje për 16 pajisje
* Lloji i furnizimit me energji të pajisjes: port USB
* Komunikimi: Wi-Fi, Wi-Fi 2.4 G, 802.11 b / g / n
* Ngjyra: e bardhë