LAPS PER TABLET WIWU MAGIC PENCIL X WHITE

SKU: 6973218930084

64.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 123 muaj
* Lloji: LAPS PER TABLET WIWU MAGIC PENCIL X WHITE
* Kapaciteti i baterisë: 150 mAh
* Koha e punës:10 orë
* Koha e mbushjes: 30 min
* Funksioni: Ngjyrosje / Shkrim / Marrje shënimesh
* Mund të filloni të vizatoni me shtypjen e një butoni pa pasur nevojë për një lidhje Bluetooth
* Pena e vizatimit ripërcakton vizatimin dhe shkrimin në tableta dhe smartphone (disa aplikacione)
* Dizajn ergonomik, kontroll i shkëlqyeshëm
* Përvoja e qetë e funksionimit gjatë vizatimit ose shkrimit
* Nuk kërkon softuer special dhe punon me ndërfaqen me prekje në sistemin operativ iOS.
* Nuk varet nga softueri i paracaktuar i personalizuar ose aplikacionet specifike
* Me butonin e ndërrimit, aktivizon menjëherë funksionimin në çdo pajisje duke përdorur prekjen kapacitore
* Deri në 95% saktësi me teknologji me saktësi të dyfishtë dhe dizajn të avancuar për të shkruar tekste të vogla
* Mbrojtje nga kontakti aksidental
* Teknologji e dizajnit mat për përdorim të rehatshëm
* Gjysmë ore përdorimi me 1 minutë karikim
* Ngjyra: e bardhë