LAPTOP 15.6″ DELL NB VOSTRO 3520 INTEL CORE i7 1255U (12MB 4.7 GHz) FHD 16/512 SSD M.2 IRIS XE BLACK SAIE5400P

SKU: 7588182800046

749.00

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 36 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ DELL NB VOSTRO 3520 INTEL CORE i7 1255U (12MB 4.7 GHz) FHD 16/512 SSD M.2 IRIS XE BLACK SAIE5400P
* Ekrani: 15,6” WVA 250 nits, 120 Hz
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: Intel Iris Xe Graphics
* Procesori: Intel core i7 1255U
* Shpejtesia e procesorit: deri në 4.70 GHz
* Ram Memoria: 16 GB DDR4 3200 MHz
* Memoria: 512 GB SSD M.2
* Lloji i baterisë: 3 Cell, 41 Wh, integrated
* Altoparlantët stereo, 2 W x 2 = 4 W gjithsej
* Mikrofon i vetëm i integruar
* Kamera HD 720p me 30 fps
* Portet:
1 portë USB 2.0
2 porte USB 3.2 Gen 1
1 fole kufjesh
1 portë HDMI 1.4 (Rezolucioni maksimal i mbështetur në HDMI është 1920×1080 @60Hz. Nuk ka dalje 4K/2K)
1 portë Flip-Down RJ-45 10/100/1000 Mbps
1 vend i kartës SD 3.0
* Slots:
1 slot M.2 2230 për kartën WiFi dhe Bluetooth
1 fole M.2 2230/2280 për ngasje në gjendje të ngurtë
1 vend i kartës SD 3.0
1 vend i kyçjes në formë pyke
* 802.11ac 1×1 WiFi, Bluetooth wireless card