LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION 5 15ITH6 INTEL i5-11400H 6C/12T 2.7/4.5GHz 12Mb 1920 IPS 120Hz 16GB DDR4 1TB SSD M.2 0050 PCIe NVIDIA GFORCE RTX3050Ti 4GB BLACK SAAD9800

SKU: 196801204690

999.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ LENOVO LEGION 5 15ITH6 INTEL i5-11400H 6C/12T 2.7/4.5GHz 12Mb 1920 IPS 120Hz 16GB DDR4 1TB SSD M.2 0050 PCIe NVIDIA GFORCE RTX3050Ti 4GB BLACK SAAD9800
* Ekrani: 15,6”; IPS 250 nits , 120 Hz
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4GB GDDR6
* Procesori: Intel core i5-11400H
* Shpejtesia e procesorit: 2.7GHz deri 4.5GHz, 6C/12T
* Cache: 12MB
* Chipset: Intel HM570 chipset
* Ram Memoria: 16GB DDR4 3200MHz
* Memoria: 1TB SSD M.2
* Raporti i pamjes: 16:9
* Mbështet deri në 4 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 3 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI® dhe USB-C®)
• HDMI mbështet deri në 7680×4320@60Hz
• USB-C mbështet deri në 5120×3200@60Hz
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 60 Wh, mbështet Rapid Charge Pro
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek® ALC3306
* Altoparlantët stereo, 2W x2, Audio Nahic
* Mikrofon me grup të dyfishtë
* Kamera: HD 720p, with E-camera shutter, fixed focus
Portet: 3x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Gjithmonë aktiv)
1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gbps (mbështet transferimin e të dhënave dhe DisplayPort™ 1.4)
1x Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps (mbështet transferimin e të dhënave, shpërndarjen e energjisë dhe DisplayPort 1.4)
1x HDMI 2.1
1x Ethernet (RJ-45)
1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
1x lidhës i energjisë
* Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi + Bluetooth 5.1