LEXUES KARTELASH HAMA 00181018 USB-3.0-Multi SD/CF/MS

SKU: 4047443361684

18.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Llojii: LEXUES KARTELASH HAMA
* Shkalla e transferimit të të dhënave deri në 5 Gbit / s
* Lidhja: USB-A Plug
* Standardi USB: USB 3.0
* Lejon transferimin e shpejtë të të dhënave midis kartës dhe PC kur përdoret me një kartë SD / microSD të aftë për UHS-I
* Lejon shkëmbimin e drejtpërdrejtë të të dhënave midis kartave të kujtesës
* Treguesi i funksionit LED jep informacion në lidhje me statusin e lidhjes
* Kartat e kujtesës: SD / SDHC / SDXC, MicroSD / microSDHC / microSDXC, CompactFlash I, MS / MS Duo / MS PRO Duo / MS PRO Duo HG
* Mbështet modalitetin UDMA 7
* Ngjyra: e zezë