SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI ESSENTIAL Original price was: €419.00.Current price is: €369.00.
Back to products
SET GAMING MARVO CM370 4in1 BLACK Original price was: €49.99.Current price is: €29.99.

MAKINE RROJE XIAOMI MI S500

SKU: 6934177717185

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAKINË ROJE XIAOMI MI S500
* Sipërfaqja PPG kundër gjurmëve të gishtërinjve
* IPX7 i papërshkueshëm nga uji
* I lehtë për tu pastruar
* Tehe të bëra nga çeliku JFE dhe SANDVIK me cilësi të lartë, që zgjasin shumë
* Ekran dixhital LED
* Karikimi i plotë: 120 minuta
* Lloji i karikimit: Kabllo Type-C
* Makina mund të trajtojë mustaqe të shkëlqyera falë briskut të shtuar 0.08 mm të vendosur në unazën e jashtme të briskut kryesor. Në rastin e mjekrave të trasha dhe të forta, mjafton të kaloni në një përshpejtues, i cili mund të rrisë fuqinë dhe shpejtësinë e rruajtjes deri në 3.9 m/s. Sistemi i rruajtjes lundrues 360 ° do të sigurojë rruajtjen perfekte për të gjithë, pasi mund të përshtatet maksimalisht me formën e fytyrës tuaj.