PESHORE SMART XIAOMI MI SMART SCALE 2 XMTZC04HM WHITE

SKU: 6934177708022

17.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: PESHORE SMART XIAOMI MI SMART SCALE 2 XMTZC04HM WHITE
* Diapazoni i peshës: 100g-150kg
* Leximi i saktësisë: 50g
* Lidhja: Bluetooth 5.0
* Bateria: 3x AAA bateri
* Jetëgjatësia e baterisë: më shumë se 180 ditë
* Temperatura e ambientit të punës: 0-40℃
* Materiali: xham i zbutur + ABS
*Specifikë e veqantë: Ekran LED i fshehur, peshim në kohë reale, test i bilancit, sensori i presionit me precizion të lartë, çip shumë i saktë BIA për kontroll të lehtë të përqindjes së yndyrës trupore, pesha të mënyrave të dyfishta të cilat gjithashtu mund të masin peshën e artikujve statikë si pemët dhe perimet.
* Kompatibil: Android 4.3+ / iOS 9.0+
* Ngjyra: e bardhë