MAUS GAMING REDRAGON COBRA M711 BLACK

SKU: 6950376750549

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING REDRAGON COBRA M711 BLACK
* Rezolucioni: 10000 DPI
* Shpejtësia e rifreskimit: deri në 1000 Hz; i kalueshëm: 125HZ / 250HZ / 500HZ / 1000HZ
* Sensori: optik
* Lidhja: USB 2.0
* Ndriqimi: RGB
* Butonat: 7
* Specifikë e veqantë: DPI mund të rregullohet lirisht me 100 ± nga 100 në 10000, mausi i lojrave profesionale me 7 butona dhe çelësa të programueshëm mundësojnë produktivitet dhe efikasitet superior për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja të lojrave.
* Gjatësia e kabllos: 1.8m
* Kompotabil: Windows 2000 / ME / XP / 03 / VISTA / 7/8/10 për përdorim të programueshëm dhe Mac OS për përdorim normal