MAUS GAMING WHITE SHARK GM-1804 UMETHON 3200 dpi BLACK

SKU: 616320537388

17.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING WHITE SHARK GM-1804 UMETHON 3200 dpi BLACK
* Lloji i mausit: 7D – 7 butona
* Chipset: Sunplus 704
* Lloji i sensorit: Optik
* Rezolucioni: 3200 DPI
* Frekuenca: 125Hz
* Jetëgjatësia: Mbi 3 milion klikime
* Ndriçimi: E kuqe, kaltër,pink dhe vjollcë
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Pesha: 150 g
* Kompotabil: Windows 7/8/10
macOS
* Ngjyra: e zezë