MAUS RAZER DEATHADDER EXPERT BLACK

SKU: 8886419332381

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS REDRAGON DEATHADDER EXPERT
* Rezolucioni: 6400 DPI
* Shpejtësia e rifreskimit: 1000 Hz
* Sensori: optik
* Përshpejtimi:30 G
* Jetëgjatësia: 10 milion klikime
* Lidhja: USB 2.0
* Butonat: 5
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Kompotabil: Windows7/8/10/Windows Vista dhe Windows XP
* Ngjyra e zezë