MAUS WIWU WM102 WIRELESS GREY

SKU: 6973218932682

14.99

Out of stock

Out of stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS WIWU WM102
* I përshtatshëm për udhëtime, zyra dhe mjedise të ngjashme
* Materiali: ABS
* Rezulucioni: 1600 DPI
* Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
* Koha e punës: 50 orë
* Bluetooth: 4.0
* Diapazoni i frekuencës wireless: 2.4 Ghz
* Diapazoni i përdorimit: 10 m
* Ngjyra: gri