KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUSPAD GAMING REDRAGON P026 BLACK

SKU: 6950376775887

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUSPAD GAMING REDRAGON P026
* Madhësia: 330 x 260 x 3 mm
* Lidhja: USB-C
* Ndriçimi RGB në 16,8 milion ngjyra
* Materiali bazë: Gomë
* Specifikë e veqantë: Sipërfaqe me strukturë mikro e bërë për rrëshqitje më të mirë, i përshtatshëm për sensorë lazer dhe optik, e papërshkueshme nga uji dhe pastrohet lehtë, projektim dhe ndërtim unik me materiale me cilësi të lartë për qëndrueshmëri të zgjatur
* Ngjyra: e zezë