MBAJTES DESKTOP WIWU ZM101 BLACK

SKU: 6973218930022

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES USB TYPE-C WIWU 8 IN 1 T9
* Materiali: aliazh alumini
* 2 porta USB 3.0
* 1 port USB 2.0
* 2 dalje HDMI
* 1 dalje shumëfunksionale e type-C
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* 1 dalje e kartës së kujtesës SD dhe 1 mikro SD
* Kompotabil: MacBook Pro / Air
* Ngjyra: gri