MBAJTES PER LAPTOP WIWU S400A SILVER

SKU: 6973218935713

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS PËR LAPTOP WIWU S400A
* Materiali: aliazh alumini
* Dizajn në formë kornize X për të siguruar qarkullimin e ajrit, pa mbuluar pjesën e poshtme të pajisjeve
* Falë dizajnit të grepit në pjesën e poshtme, pajisja juaj nuk do të rrëshqasë dhe të bjerë
* Palosje dhe transport i qëndrueshëm falë këmbëve magnetike
* Pajisja juaj qëndron e qëndrueshme falë jastëkave silikoni që nuk rrëshqasin
* Duke e sjellë atë në këndin që dëshironi, performanca optimale e punës parandalon dhimbjen e shpinës dhe belit
* Madhësia: 238 X 45 X 13 mm
* Kompotabil: me të gjitha modelet e laptopëve nga 10 në 17,3 inç
* Ngjyra: argjendë