MBAJTES TELEFONI ACME MH11 MAGNET

SKU: 4770070878439

6.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS TELEFONI ACME MH11
* Materiali: Plastikë, gomë, çelik, magnet neodymium
* Rrotullimi: 360 °
* Përmasat e pllakës metalike: 65 x 45 x 0.3 mm
* Mbajtësi është i lehtë dhe i vogël, pra, duket elegant dhe nuk merr shumë hapësirë në makinë
* Mund ta vendosni telefonin tuaj ose në modalitetin e peizazhit ose portretit
*Kompotabil: me çdo smartphone falë dy pllakave metalike të përfshira
* Ngjyra: e zezë