MBAJTES TELEFONI ZORE LF219-02 WHITE

SKU: 8682314012706

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBAJTES TELEFONI ZORE LF219-02 WHITE
* Mbështet tableta dhe telefona deri në 12 ”
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Dizajni i rregullimit të kokës 72 shkallë
* Dizajn i rregullueshëm i qafës me 2 nivele
* Materiali i butë silikoni nuk e gërvisht pajisjen tuaj
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* E mban pajisjen tuaj të qëndrueshme
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma të qetë pa përdorur duart tuaja
* Gjatësia: 16 cm