MBAJTES UNIVERSAL WIWU BICYCLE MOTORCYCIE PL800 BLACK

SKU: 6973218930541

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* MBAJTES UNIVERSAL WIWU BICYCLE MOTORCYCLIE
* Mbështet të gjithë telefonat nga 3.5 deri në 6 inç
* Rezistent ndaj të gjitha lëkundjeve dhe goditjeve falë materialit të tij anti-ndikues ABS
* Materiali i butë silikoni mbron në mënyrë të sigurt telefonin tuaj pa gërvishtje
* Shikoni në mënyrën që dëshironi falë aparatit rrotullues 360 shkallë
* Mbani telefonin tuaj në mënyrë të vendosur, siguroni siguri dhe qëndrueshmëri për telefonin tuaj
* Pozicionimi ku të doni falë sistemit të tij të rregullueshëm lehtësisht të lëvizshëm
* Falë mekanizmit të tij praktik, thjesht mund të hiqni dhe futni telefonin tuaj
* Ngjyra: e zezë