MBESHTJELLES PER MACBOOK WIWU ISHIELD 13.3 2018 GRAY

SKU: 6973218931111

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* MBËSHTJELLES PËR MACBOOK WIWU ISHIELD 13.3 2018 GRAY
* Material: PC + TPU
* Falë thembrave të gomës që nuk rrëshqasin, ajo lejon që pajisja juaj të marrë frymë në sipërfaqe të sheshta
* Dizajn pa gjurmë gishtash
* Mund të çmontohet dhe montohet lehtë
* Ndjesi e shkëlqyeshme e prekjes së qetë
* Rezistent ndaj thyerjes falë strukturës së tij të fortë fleksibël
* Skajet e sakta të rrumbullakosura në skajet dhe qoshet
* Nuk mbulon portën e karikimit dhe pjesët e altoparlantit
* Dizajn i lehtë për tu pastruar, fshirë
* Ngjyra: Gray