MBROJTES EKRANI PER TELEFON BENKS VPRO 5D IPHONE 12 PRO MAX

SKU: 6948005968380

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES EKRANI PËR TELEFON BENKS VPRO 5D IPHONE 12 PRO MAX
* Me funksionin e Privatësisë, ju mbani ekranin e pajisjes tuaj larg syve të padëshiruar
* Sipërfaqe e lëmuar dhe delikate
* Mbrojtje e vërtetë e ekranit të plotë me azhurnim të ri
* Rezistente ndaj gjurmëve të gishtërinjve
* Ndjeshmëri e lartë e prekjes falë hollësisë së saj 0.3 mm
* Parandalimi i pluhurit qelizor me mbulesën e vërtetë të ekranit të plotë
* Dizajn i skajit i lakuar plotësisht i veshur
* Kompotabil: Iphone 12 pro max