MBROJTES PER BRUSHE XIAOMI VACUUM MOP2 PRO/2LITE

SKU: 6934177778346

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBROJTES PER BRUSHE XIAOMI VACUUM MOP2 PRO/2LITE
* Mbulesa e furçës për Robot Vacuum Mop 2 Pro/2 Lite e Xiaomi është mbulesa e baterisë e cila strehon furçën qendrore për Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro/2 Lite. Ky mbulesë mbron furçën qendrore dhe kërkohet për përdorim. Nëse mbulesa juaj është thyer ose nuk angazhohet siç duhet, atëherë kjo mbulesë kryesore e furçës do ta zgjidhë problemin. Ka një dizajn të fortë për përdorim afatgjatë dhe është i lehtë për t’u instaluar.
* Tela inox
* Operacioni me një dorë
* Lehtë për t’u instaluar
* Përputhshmëria: Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro/2 Lite