MBUSHES HAMA 00210578 45W BLACK

SKU: 4047443459350

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS HAMA 45W
* Fuqia dalëse: 45 W
* Lidhja: USB-C-Connector
* Furnizimi me energji i teknologjisë së ngarkimit, karikim i shpejtë ™ 2.0, ngarkim i shpejtë ™ 3.0
* Karikim i shpejtë Turbo me shpejtësi
* Furnizimi me energji elektrike prej 100V-240V i përshtatshëm për përdorim në mbarë botën në lidhje me një përshtatës specifik për vendin
* Tensioni i daljes/ Rryma e daljes 12V/ 1,67A, 5V/ 3A, 9V/ 2,22A
* Specifikë e veqantë: Karikim i zgjuar dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër, Ideale për të gjitha pajisjet që karikohen përmes USB, p.sh. Laptop, Tablet, Smartphone, Power Bank.
* Ngjyra: e zezë