FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI MERMAID TAIL X10

SKU: 4547410426663

13.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILM INSTANT FUJIFILM INSAX MINI MERMAID TAIL X10
* Prodhon imazhe të madhësisë së kartës së kreditit 5.4cm x 8.6cm në ISO 800
* I përshtatshëm për të gjitha kamerat “mini” Instax dhe printerët SHARE SP-1 dhe 2, plus printerin e ri Instax Link
* Filmi unik i madhësisë së kartës së kreditit është i lehtë për tu mbajtur në portofol ose çantë dhe ka korniza unike ngjyrash për të shtuar stil në pamjen tuaj.
* Teknologjia e filmit Instax siguron riprodhim të mprehtë, të gjallë dhe tone natyrore të lëkurës për vite e vite me radhë
* Zhvillimi i shpejtë i imazhit
* Film me shpejtësi të lartë ISO 800