MBUSHES PER BATERI HAMA 00087089 X4 BLACK

SKU: 4007249870896

11.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES PER BATERI HAMA 00087089 X4 BLACK
* Lloji i baterisë: AA Mignon / AAA Micro
* Klasa e karikimit: 16 orë për 2100 mAh
* 2 ose 4 bateri të rimbushshme të madhësive AA dhe AAA mund të ngarkohen në të njëjtën kohë
* Tensioni i hyrjes (njësia e furnizimit me energji elektrike): 220 V – 240 V / 50 Hz
* Funksioni i karikimit shfaq dritën LED
* Rryma maskimale e karikimit në AA 190 mA
* Rryma maskimale e karikimit në AAA 90 mA
* Ngjyra: e zezë