MBUSHES PER SMARTWATCH XIAOMI MI MAGNETIC BLACK Original price was: €9.99.Current price is: €6.99.
Back to products

MBUSHES PER SMARTWATCH XIAOMI S1 ACTIVE BLACK

SKU: 6934177764134

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBUSHES PER SMARTWATCH XIAOMI S1 ACTIVE BLACK
* Dizajn konciz, i lehtë dhe i lëvizshëm
Madhësia e tij kompakte ju lejon ta merrni me lehtësi dhe ta ruani kudo
* Materiali: PC + ABS
* Përmasat e produktit: 40.3×40.3×9.8mm