MBUSHËS PËR VETURË HAMA 00210589 30W BLACK

SKU: 4047443443434

15.99

Out of stock

Out of stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS PËR VETURË HAMA 30W
* Fuqia dalëse 30 W
* Lidhja: USB A Socket, USB-C-Connector
* Numri i porteve USB 2
* Furnizimi me energji i teknologjisë së ngarkimit, karikim i shpejtë ™ 2.0, ngarkim i shpejtë ™ 3.0
* Tensioni i hyrjes: 12-24 V
* Specifikë e veqantë: Karikim i zgjuar dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër, ka një dritë LED
* Ngjyra: e zezë