MBUSHES WIRELESS ACME CH301G

SKU: 4770070879955

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS ACME CH301G
* Materiali: Alumin / ABS
* Hyrja: DC 5 V, 2 A / DC 9 V, 1.7 A
* Dalja: DC 5 V, 1 A / DC 9 V, 1,1 A (10W)
* Distanca e karikimit: deri në 6 mm
* Treguesi LED
* Mbështet standardin Qi: teknologji e karikimit të shpejtë wireless
* Diametri dhe lartësia: 101 mm, 7 mm
* Ngjyra: gri