MEMORJE E JASHTME SSD 1TB SANDISK PORTABLE BLACK

SKU: 619659183653

169.00

Out of stock

Out of stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MEMORJE E JASHTME SSD 1TB SANDISK
* Shpejtësia maksimale e leximit: 550 MB / s
* Kapaciteti: 1 TB
* Rezistente ndaj goditjeve (deri në 1500 G) dhe dridhjeve (5g RMS, 10-2000 Hz), dridhje të tjera 5.35 gRMS, 20-2000 Hz
* Me vlerësim IP 55 është rezistent ndaj shiut, spërkatjes së ujit, dhe pluhurit
* Lidhja: USB 3.1 type- C Gen 2
* Temperatura e funksionimit: 0 ° C deri 45 ° C
* Temperatura e ruajtjes: -20 ° C deri 85 ° C
* Kompotabil: PC & Mac, nuk kërkohen drejtues – Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Mac OS 10.4+
* Ngjyra: e zezë