SMARTWATCH SAMSUNG WATCH 4 CLASSIC 42mm SM-R880NZSASIO SILVER Original price was: €349.00.Current price is: €199.00.
Back to products
MONITOR GAMING AOC C32G2ZE/BK 31.5" BLACK Original price was: €349.00.Current price is: €249.00.

MEMORJE E JASHTME SSD 480GB SANDISK PORTABLE BLACK

SKU: 619659184339

99.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MEMORJE E JASHTME SSD 480 GB SANDISK
* Shpejtësia maksimale e leximit: 520 MB / s
* Kapaciteti: 480 GB
* Rezistente ndaj goditjeve (deri në 1500 G) dhe dridhjeve (5g RMS, 10-2000 Hz), dridhje të tjera 5.35 gRMS, 20-2000 Hz
* Me vlerësim IP 55 është rezistent ndaj shiut, spërkatjes së ujit, ujit dhe pluhurit
* Lidhja: USB 3.2 tpe- C Gen 2
* Temperatura e funksionimit: 0 ° C deri 45 ° C
* Temperatura e ruajtjes: -20 ° C deri 85 ° C
* Kompotabil: PC & Mac, nuk kërkohen drejtues – Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Mac OS 10.4+