MIKROFON GAMING REDRAGON GM100 SEYFERT

SKU: 6950376776389

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MIKROFON GAMING REDRAGON GM100
* P?rgjigja e frekuenc?s: 50Hz-16kHz
* Ndjeshm?ria: -30dB ? 3dB
* Rezistenca: 2.2 k Ohms
* Mikrofon ideal desktop p?r transmetim dhe regjistrim q? p?rmban nj? filt?r dhe trek?mb?sh me funksionin e ndryshimit t? rrotullimit dhe anim
* Mikrofoni i kondensatorit me cil?si t? lart?, i gjith?drejtuar, merr z? n? m?nyr? t? barabart? nga t? gjitha an?t
* Gjat?sia e kabllit: 1.8 m
* Tensioni i funksionimit: DC 1.5V
* Lloji i Lidhjes: AUX 3.5 mm
* Ngjyra: e zez?