KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

CD PS4 ASSASSIN`S CREED ORIGINS SONY PLAYSTATION

SKU: 3307216017165

27.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: CD PS4 ASSASSIN’ S CREED ORIGINS
* Zhanri: Aksion, Aventurë
* Numri i lojtarëve: 1
* Mosha e rekomanduar: 18+
* Platforma: PS4
* Përshkrim: Egjipti i lashtë, një vend madhështie dhe intrigash, po zhduket në një luftë të pamëshirshme për pushtet. Zbuloni sekrete të errëta dhe mite të harruara ndërsa ktheheni në momentin themelues: Origjinat e Vëllazërisë së Vrasësit.
Lundroni përgjatë Nilit, zbuloni misteret e piramidave ose luftoni kundër fraksioneve të rrezikshme antike dhe kafshëve të egra ndërsa eksploroni këtë tokë gjigande dhe të paparashikueshme. Merrni pjesë në kërkime të shumta dhe histori mbërthyese ndërsa kryqëzoni shtigje me personazhe të fortë dhe të paharrueshëm, nga të lindurit më të pasur deri tek të dëbuarit më të dëshpëruar.
Përjetoni një mënyrë krejtësisht të re për të luftuar. Plaçkitni dhe përdorni dhjetëra armë me karakteristika dhe raritete të ndryshme. Eksploroni mekanikën e përparimit të thellë dhe sfidoni aftësitë tuaja kundër bosëve unikë dhe të fuqishëm.