MIKROFON PER PC HAMA MIC-USB Allround

SKU: 4047443404985

0.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MIKROFON PËR PC HAMA MIC-USB ALLROUND
* Diapazoni i frekuencës: 50 Hz – 16 kHz
* Rezistenca: 2200 Ω
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -30 dB ± 3 dB
* Lidhja: 3.5 mm Jack Plug
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Specifikë e veqantë: Pastron regjistrimet audio për përdorim universal, p.sh. Live Messenger, lojëra në internet, biseda, Skype dhe aplikacione të kontrolluara me zë. I përshtatshëm për aplikacione mobile, si dhe pa duar, ideal për përdorim të përditshëm, por falë cilësisë së jashtëzakonshme të zërit edhe për regjistrime të fjalës dhe këngës.
Pozicion i sigurt falë trekëmbëshit të qëndrueshëm me pjerrësi të rregullueshme
* Ngjyra: e zezë