PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX MINI LINK WHITE

SKU: 4547410421187

99.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PHOTO PRINTER FUJIFILM INSTAX MINI LINK WHITE
* Metoda e regjistrimit: Ekspozimi me 3 ngjyra me OLED
* Numri i filmave: 10 filma/paketë
* Madhësia e filmit: 86 mm x 54 mm
* Madhësia e imazhit: 62 mm x 46 mm / 2,4 in. x 1,8 inç.
* Madhësia e imazhit të mbështetur: 800 × 600 pika
* Rezolucioni i printimit: 12,5 pika/mm (318 dpi, lartësia e pikave 80 μm)
* Nivelet e printimit: 256 nivele për ngjyrë (RGB)
* Specifikë e veqantë: Kthejeni printerin me kokë poshtë dhe shtypni butonin e ndezjes për të riprintuar foton tuaj të fundit INSTAX. Fotografia e fundit e printuar fshihet automatikisht kur printeri fiket. Fotografia printohet në vetëm 12 sekonda pasi imazhi të dërgohet nga telefoni juaj inteligjent. Përafërsisht 100 foto mund të printohen vazhdimisht (kur karikohen plotësisht).
* Ndërfaqja: Përputhshmëri standarde: Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)
* Format i mbështetur i imazhit: JPEG, PNG, HEIF
* Koha e printimit: Regjistrimi i imazhit – prodhimi i fotografisë përafërsisht 12 sek
* Kapaciteti i përafërt i printimit: Përafërsisht 100 printime (nga ngarkimi i plotë)
Numri i printimeve varet nga kushtet e përdorimit
* Furnizimi me energji: Bateri litium-ion (lloji i brendshëm: jo i lëvizshëm)
* Koha e karikimit: Përafërsisht 80 deri në 120 minuta (Koha e karikimit varet nga temperatura dhe niveli i mbetur i baterisë)
* Konsumi i energjisë: afërsisht 3 W
* Ngjyra: blue