RRIP SILICONE 42-44mm ZORE WATCH W42MMKK RED

SKU: 8680436220818

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP SILICONE 42-44mm ZORE WATCH W42MMKK RED
* Materiali: Silikon
* Projektuar për ta bërë pajisjen tuaj të duket më me stil
* Nuk ju lëndon kyçet, falë faktit se kordonët janë silikoni i butë
* Ka një sipërfaqe të butë dhe të lëmuar
* Kompotabil: Apple watch 42-44mm
* Ngjyra: e kuqe