SELFIE LIGHT ZORE M06-01

SKU: 8682314026673

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: SELFIE LIGHT ZORE M06-01
* Materiali: ABS plastikë
* Mund ta lidhni lehtësisht në telefonin tuaj celular dhe të ndizni kamerën selfie në ambiente të errëta
* Rregulloni 3 nuanca të ndryshme të dritës
* Drita e bardhë, drita e ngrohtë dhe ngjyrat e dritës natyrore
* Dizajn sfungjeri rezistent ndaj rrëshqitjes dhe gërvishtjes
* I përshtatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur
* Madhësia: 85 x 85 x 28 mm