SPIKER JBL CLIP4BLU BLUE Original price was: €69.00.Current price is: €54.99.
Back to products
FILM INSTANT FUJIFILM INSTAX MINI 2 X 10 Original price was: €29.99.Current price is: €19.99.

SET FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI 11 BLUSH PINK

SKU: 4547411311357

134.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SET FOTOAPARAT FUJIFILM INSTAX MINI11 BLUSH PINK
* Ky komplet përfshin kamerën blush pink instax mini 11, filmin instax mini 10, setet e kunjave instax dhe albumin e fizarmonikës. Duke përdorur aksesorët e përfshirë në çantën e dhuratave, mund të filloni të bëni fotografi posa të merrni setin
* Secili prej modeleve të seteve të dhuratave Instax përfshin lloje të ndryshme të aksesorëve instax
* Instax mini 11 zbulon automatikisht dritën përreth dhe rregullon shpejtësinë e diafragmës sipas dritës, pa nevojën e rregullimit manual
* Falë rregullimit automatik të dritës dhe dritës me performancë të lartë, ajo siguron që drita jo vetëm që ndriçon nga afër, por gjithashtu ndriçon sfondin
* Falë këtyre dy veçorive të reja, mund të bëni fotografi më të gjalla dhe fotografi më të hollësishme
* Kamera blu instax mini 11 ka një pasqyrë selfie ashtu si çdo aparat tjetër instax
* Kur dëshironi të bëni selfie ose makro me kamerën tuaj, duhet të tërhiqni unazën përpara lentes nga jashtë dhe duhet të shihni #Selfie On #. Kamera juaj është tani e gatshme për të bërë selfie dhe nga afër
* Në modalitetin selfie, mund të shkrepni qartë çdo objekt nga 30 deri në 50 cm larg
* Karakteristikat e Instax mini 11 nuk janë të kufizuara në këto! Ju mund ta personalizoni butonin e diafragmës së kamerës sipas dëshirës tuaj. Për këtë, paketa përfshin dy aksesorë grilash me pamje diamanti, një me efekt shkëlqyes dhe një me të njëjtën ngjyrë si rripi i dorës
* Mund ta bëni kamerën tuaj shumë më argëtuese duke ngjitur aksesorin në butonin e diafragmës
* Instax mini 11 është në përputhje me të gjitha llojet e filmave mini instax