KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

SET GAMING WHITESHARK GC-4103 CHEYENNE BLACK

SKU: 736373267534

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SET GAMING WHITE SHARK CHEYENNE
* Butonat: membranë
* Numri il butonave: 104
* Jetëgjatësia: mbi 10 milion herë
* Anti-Ghosting: 7
* Ndriqimi: LED Rainbow me opsionin ON / OFF
* Lidhja: USB
* Gjatësia e kabllit: 1.5 m
* Pesha: 860 g
* Kompotabil: Win XP / VISTA / 7 / 8 / 10 dhe Mac OS
* Ngjyra: e zezë
* Lloji i mausit: Maus i lojrave 7D
* Chipset: Instant 704C
* Lloji i sensorit: optik
* Rezulucioni: 3200 DPI
* Butonat e mausit: 7
* Jetëgjatësia e mousit: 3 milion herë
* Ndriçimi: LED 4 ngjyra
* Pesha e mausit: 130 g
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Rezistenca: 22 Ohms +/- 10%
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Madhësia e mikrofonit: 6 x 5 mm
* Lidhja: USB 2.0
* Përmasat e maus padit: 300 x 250 mm
* Trashësia: 3 mm
* Sipërfaqe kundër rrëshqitjes
* Ngjyra: e zezë