SHIRIT LED XIAOMI MI YEELIGHT LIGHTSTRIP PLUS EXTENSION

SKU: 6924922201816

14.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHIRIT LED XIAOMI MI YEELIGHT LIGHTSTRIP PLUS EXTENSION
* Gjatësia e shiritit kryesor është 2 m. Mund të përdoret veçmas dhe të krijojë një atmosferë magjike në shtëpi. Nëse është e nevojshme, gjatësia bazë mund të zgjatet me zgjatime shtesë metërshe, të cilat mund të kombinohen me shiritin sipas dëshirës. Gjatësia maksimale e mundshme është 10 m.