POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

SHUMEZUES WIWU ALPHA 3 IN 1 C2H USB-C GREY

SKU: 6957815514519

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES WIWU ALPHA 3 IN 1
* Materiali: Aliazh alumini
* Sinjali dhe rezolucioni i hyrjes: 1920 × 1200 @ 60Hz, 1920 x1080 @ 60Hz 4K * 2K 30Hz
* Sinjali dhe rezolucioni i daljes: 1920 × 1200 @ 60Hz, 1920 x1080 @ 60Hz 4K * 2K 30Hz
* Dalja: 1 USB 3.0, 1 Type-C, 1 HDMI
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Kabëll rezistent ndaj thyerjes me trashësi 4 mm
* Instalim i thjeshtë dhe i lehtë
* Kompotabil: me pajisjet me hyrje Type-C
* Ngjyra: gri